Telekomünikasyon

AGMLab, telekomünikasyon sektöründe gerçekleştirdiği başarılarla sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

AGMLab Bilişim Teknolojileri, telekomünikasyon şirketleri ve servis sağlayıcıların ihtiyaçlarına yönelik yazılım ve donanım çözümleri üretmektedir. kurulduğu yıldan bu zamana kadar bir çok projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Günümüzün en büyük ihtiyacı, olmazsa olmazı ve her geçen gün daha da artan ve çeşitlenen iletişim hacminin ihtiyaç duyduğu telekomünikasyon sektörüne yenilikçi yaklaşımlar getiren ve çözüm yelpazesini genişleten AGMLab Bilişim Teknolojileri Türkiye'nin yanı sıra Dünyada da gelişen pazara çözümlerini sunmaktadır.

Bulut Bilişim

AGMLab Bilişim Teknolojileri, gelişen Bulut teknolojisinde yaptığı projelerde Türkiyenin öncü bilişim firması olarak kendini kanıtlamıştır. Bulut teknolojisiyle beraber yatırım maliyetleri sıfırlanan müşterilerimiz, yatırımlarını farklı yönlere yöneltebilmişlerdir.

Sadece birkaç dakika içerisinde sunucu kurulumu yapılabilmesiyle iş gücü olarak zaman olarak kar sağlayabilmişlerdir. Bozulma riski veri kaybı riski bakım gibi maliyetler yoktur. Bulut bilişim yüzyılımızın en önemli bilişim gelişmesi olarak kabul görürken, bilişim firmaları da bulut teknolojisine çok daha fazla önem veriyorlar. AGMLab olarak yazılım geliştirme ve Ar-Ge projelerindeki yeri çok önemli olan bulut bilişim alanına yönelik kaynaklarımızı son yıllarda daha da arttırarak Türkiye'de ve dünyadaki öncü firmalar arasına girmeyi başardık.

Otomasyon Sistemleri

AGMLab, ürettiği masaüstü, web ve mobil otomasyon çözümleriyle kurumların zaman, hizmet, malzeme ve para kaybını en aza indirmiştir.

Otomasyon projelerinde müşteri ihtiyaçlarına en uygun yapının seçilmesiyle beraber amaç iş kaybını tamamen bitirmektir. Her sektörde, günümüzün rekabet anlayışına uygun olarak verilmek istenen kesintisiz hizmet uygulamalarına çözüm olarak konum, malzeme, hizmet ve sermayenin takip edilmesine olanak sağlayacak yenilikçi çözümler üretiyoruz.